Aktualności

07.03.2013

Dojazd na koncert Justina Biebera w Atlas Arenie w Łodzi

Urząd Miasta Łodzi informuje o możliwości sprawnego dojechania do Atlas Areny. Przeczytaj czym przyjechać, by bez problemów zdążyć 25 marca na koncert Justina Biebera (początek g. 18).

 

Organizatorzy spodziewają się na koncercie ok. 15 tys. osób. UMŁ, chcąc zapewnić sprawną komunikację w okolicach Atlas Areny, przygotował szczegółowe instrukcje dla wszystkich wybierających się na koncert.

 

Hala Atlas Arena znajduje się w odległości pięciu minut spacerem od dworca kolejowego Łódź Kaliska oraz ośmiu minut od dworca autobusowego na którym zatrzymują się pojazdy PKS oraz PolskiBUS.

 

Osoby dojeżdżające spoza Łodzi mogą także wysiąść na dworcu Łódź Widzew i w ciągu 30 minut dotrzeć do hali tramwajem (linia 10, kierunek - Wyszyńskiego; przystanek Łódź Kaliska; bilet normalny 3,40 zł, ulgowy 1,70 zł).

 

Mieszkańców Łodzi i aglomeracji zachęcamy do skorzystania tego dnia z komunikacji zbiorowej - w bezpośrednim sąsiedztwie Atlas Areny zatrzymują się linie autobusowe: 50,50A, 52, 80, 86, 97, 98,99, 99A, 6 oraz tramwaje linii 8, 10, 12, 14, które przed oraz po zakończeniu imprezy zostaną wzmocnione dodatkowymi kursami.

 

Czas podróży komunikacją zbiorową można sprawdzić na stronie http://www.mpk.lodz.pl (zaplanuj swoją podróż). Czas dojścia z przystanków do hali to ok. 5-l0 minut.

 

Parking tylko dla autobusów znajduje się przy al. Unii (mapka w załączniku). Grupy zorganizowane prosimy o kierowanie się bezpośrednio tam - dla autokarów zarezerwowano 40 miejsc. Czas dojścia z parkingu do hali - 5 minut.

 

Parking dla osób niepełnosprawnych na 15 miejsc znajduje się na terenie Atlas Areny.

 

Ze względów bezpieczeństwa nie będzie możliwe zaparkowanie samochodów indywidualnych w bezpośrednim sąsiedztwie hali. Gości spoza Łodzi zapraszamy na parkingi zlokalizowane przy al. Unii - ok. 800 miejsc (czas dojścia od 10 do 20 minut; adres dla GPS: al. Unii Lubelskiej 1 lub al. Unii Lubelskiej 15), ul. Srebrzyńskiej - ok. 200 miejsc (czas dojścia ok. 30 minut; adres dla GPS: ul. Srebrzyńska 75) oraz przy dworcu Łódź Kaliska - ok. 200 miejsc).

 

Kierowców udających się na koncert prosimy o włożenie za przednią szybę białej kartki A4, tak by służby miejskie mogły państwa sprawnie pokierować na wolne parkingi.

 

Prosimy też pamiętać, że nie ma możliwości, by wszyscy, którzy przyjadą samochodami w ostatniej chwili, zaparkowali legalnie w bliskiej odległości od hali. Dlatego ze względu na duże zainteresowanie koncertem Justina Biebera prosimy o skorzystanie z  komunikacji zbiorowej lub o pozostawienie samochodów na dalszych parkingach i dojazd w bezpośrednie sąsiedztwo hali komunikacją.

 


- Parkingi
- Dojazdy

Zobacz także ...

Parkingi wokół Atlas Areny
informacje wprowadził(a): (07.03.2013) | Ilość odsłon: 6163 | rejestr zmian