Aktualności

24.08.2011

Kolejny etap prac na ul. Rokicińskiej i al. Jana Pawła II

Od jutra (27.08.2011 r.) w związku z kolejnym etapem prac remontowych, północna jezdnia ulicy Rokicińskiej (dla kierowców jadących z Andrespola w stronę centrum Łodzi) na odcinku od Ronda Inwalidów do ul. Maszynowej zostanie zawężona do półtora pasa ruchu. Na tym odcinku ul. Rokicińskiej kładziona będzie nowa asfaltowa nawierzchnia. Kolejnym etapem robót będzie remont jezdni południowej (prowadzącej do Andrespola) również na odcinku od Ronda Inwalidów do ul Maszynowej. 

Remont ul. Rokicińskiej na odcinku od Ronda Inwalidów do ul. Maszynowej na obu nitkach będzie przebiegał przy utrzymaniu ruchu kołowego z zawężeniami. 

Przez cały czas trwają także roboty na południowej jezdni ulicy Rokicińskiej (dla kierowców jadących z Łodzi w kierunku Andrespola) na odcinku od ul Puszkina do ul. Augustów, która została zamknięta dla ruchu pojazdów. Zakończenie tego etapu robót planowane jest na początek września. 

Natomiast od najbliższego poniedziałku (29.08.2011 r.) w związku z remontem al. Jana Pawła II zamknięty zostanie wschodni wlot na estakadę, dla kierowców jadących w kierunku Zgierza. Przez najbliższe dwa tygodnie na górnej jezdni al. Jana Pawła II wymieniana będzie nawierzchnia wjazdu. 

Kierowców bardzo prosimy o ostrożną jazdę i dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

informacje wprowadził(a): (24.08.2011) | Ilość odsłon: 2712 | rejestr zmian