Aktualności

17.10.2016

Badanie Strefy Płatnego Parkowania

Parkingi do zbadania.


W dniach 18-24 października prowadzone będą badania Strefy Płatnego Parkowania, które mają pokazać obecne potrzeby i ewentualne dalsze zmiany. Pracownicy przeprowadzający badanie pozostawią małą karteczkę na zaparkowanych samochodach. Prosimy o pozostawienie jej do czasu zakończenia postoju.

 

W ciągu najbliższych dni przeprowadzone zostaną badania w całej strefie płatnego parkowania. Po zmianach cennika i wprowadzeniu podziału na podstrefy chcemy sprawdzić jak wygląda funkcjonowanie strefy parkingów i jakie są jej potrzeby, a wnioski posłużą do dalszych planów rozwoju. W badaniu przede wszystkim chcemy sprawdzić wydolność miejsc parkingowych. Zinwentaryzować liczbę miejsc. Sprawdzić wykorzystanie miejsc postojowych, rotację i przedstawić wskaźniki napełnienia. Wszelkie te dane pozwolą na lepsza organizację miejsc parkingowych i wskażą miarodajne wyniki dotyczące wprowadzonych zmian. Wyniki zakładać mają również ewentualną reorganizację miejsc, parkomatów, czy organizacji ruchu, która wiąże się z strefą płatnego parkowania.

 

Badanie przeprowadzi firma zewnętrzna, której pracownicy posiadać będą stosowne legitymacje. Podczas badania pracownicy pozostawią małe karteczki na samochodach w celu łatwiejszej inwentaryzacji i sprawniejszej realizacji prac. Uprzejmie prosimy o pozostawienie kartki do zakończenia postoju, aby ułatwić pracowników gromadzenie wyników. Dziękujemy, że pomagają nam Państwo w przeprowadzeniu badania.

informacje wprowadził(a): (17.10.2016) | Ilość odsłon: 1135 | rejestr zmian