Aktualności

01.03.2017

Łódź Fabryczna Nowe połączenia autobusowe

1 marca pojawiły się nowe połączenie autobusowe, głównie lokalnych przewoźników. To kolejne 11 nowych kierunków podróżowania dla mieszkańców.

 

Wraz z początkiem miesiąca na dworzec swoje kursy przeniosło 4 nowych przewoźników w tym łódzki PKS. Razem z obecnymi przewoźnikami realizowanych będzie prawie 50 kursów dziennie w ponad 30 kierunkach. PKS Łódź pojedzie do Konina, Koła, Uniejowa, Wielunia, Warty i Pęczniewa. Swoje kursy do Przedborza i Radomska realizować będzie PKS Radomsko, a dwóch prywatnych przewoźników pojedzie do Ujazdu i Piotrkowa Trybunalskiego. Łącznie daje to ponad 20 nowych kursów dziennie.

 

Autobusowa oferta dworca Fabrycznego cały czas wzrasta uzupełniając międzynarodowe połączenia PolskiegoBusa i LeoExpress o przewoźników kursujących na lokalnych i krajowych trasach. To nie wszystkie zezwolenia które zostały wydane na wjazd na Łódź-Fabryczną. Zachęcamy również kolejnych przewoźników do skorzystania z nowoczesnego węzła multimodalnego.

 

Wielostanowiskowy przystanek autobusowy na Fabrycznym może pomieścić jednocześnie 24 autobusy. Dodatkowo wyposażony jest w elektroniczne rozkłady jazdy.

 

 

 

informacje wprowadził(a): (01.03.2017) | Ilość odsłon: 1992 | rejestr zmian