Aktualności

10.03.2017

Marcowe zmiany na drogach

W najbliższy weekend pojawi się kilka zmian na ulicach Łodzi. Zakończą się prace Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej na Tymienieckiego, a rozpoczną prace przy torowisku na Konstantynowskiej.

 

Od soboty kierowcy będą mogli korzystać w dwóch kierunkach z ul. Tymienieckiego na odcinku od Kilińskiego do Przędzalnianej. ŁSI zakończyło prace przy kanalizacji i odtworzeniu nawierzchni. Na ul. Tymienieckiego wrócą również autobusy linii 55.

 

ŁSI swoje prace przeniesie na dalszy odcinek ul. Tymienieckiego pomiędzy Przędzalnianą, a Śmigłego-Rydza. Na odcinku od Przędzalnianej do Wilczej, Tymienieckiego będzie zamknięta. Dojazd do Wilczej i Gołębiej możliwy będzie od strony al. Śmigłego-Rydza. Prace te mają się zakończyć w połowie kwietnia.

 

Od niedzieli zmienią się również trasy linii 9 i 43. MPK przeprowadzi naprawę torowiska na ul. Konstantynowskiej przy zajezdni Brus. W związku z tym tramwaje linii 43 z Telefonicznej dojadą do krańcówki na Zdrowiu, a linia 9 skończy swoją trasę z Widzewa na pętli u zbiegu Legionów i Włókniarzy. Z tego samego przystanku odjadą autobusy zastępcze Z9 do Konstantynowa Łódzkiego i Z43 do Lutomierska. Prace mają potrwać do końca miesiąca.

 

informacje wprowadził(a): (10.03.2017) | Ilość odsłon: 1828 | rejestr zmian