Aktualności

26.07.2012

Trwają prace na ulicy Przędzalnianej

Trwa przebudowa ul. Przędzalnianej na odc. od ul. Tymienieckiego do ul. Milionowej – w tym miejscu ze względu na prowadzone prace ulica jest nieprzejezdna.

 

Zmianie uległy trasy linii autobusowych nr 55, 55A i 77 oraz lokalizacje przystanków.

Zakres robót obejmuje m.in. roboty drogowe, przebudowę nawierzchni ulicy, przebudowę chodników, przebudowę oświetlenia i przebudowę sygnalizacji na skrzyżowaniu z ul. Tymienieckiego, odwodnienie, budowę zjazdu i infrastrukturę techniczną.

Informacja dla Pasażera:
Trasa 55,55A: - w kierunku centrum przebiegać będzie ul. Stanisława Przybyszewskiego na wprost przez Al. Śmigłego Rydza, następnie ul. Kilińskiego do ul. W. Tymienieckiego, gdzie wraca na swoją trasę. - w kierunku od centrum przebiegać będzie ul. W. Tymienieckiego aż do Al. Śmigłego Rydza gdzie wraca na swoją trasę.

Trasa 77: - w kierunku centrum przebiegać będzie ul. Stanisława Przybyszewskiego na wprost przez Al. Śmigłego Rydza, następnie ul. Kilińskiego do ul. W. Tymienieckiego, w ul. Tymienieckiego w prawo do ul. Przędzalnianej gdzie wraca na swoją trasę. - w kierunku od centrum przebiegać będzie z ul. Przędzalnianej w ul. W. Tymienieckiego do Al. Śmigłego Rydza gdzie wraca na swoją trasę.

Lokalizacja tymczasowych przystanków: - na ul. Stanisława Przybyszewskiego przy skrzyżowaniu z Al. Śmigłego Rydza po stronie północno - zachodniej skrzyżowania. - na ul. W. Tymienieckiego przy skrzyżowaniu z ul. Przędzalnianą po stronie południowo - wschodniej skrzyżowania.

Zobacz film >>>


Galeria foto

informacje wprowadził(a): (26.07.2012) | Ilość odsłon: 4795 | rejestr zmian