Aktualności

27.02.2013

ul. Przybyszewskiego - pojedziemy inaczej

W nocy z 1 na 2 marca w związku z wznowieniem przebudowy ul. Przybyszewskiego zmieni się organizacja ruchu na odcinku od al. Śmigłego-Rydza do Ronda Sybiraków.

Drogowcy zajmą północną jezdnię na odcinku od al. Śmigłego-Rydza do drogi wjazdowej na parking CH Carrefour. Na czas prac wprowadzony zostaje ruch dwukierunkowy na jezdni południowej ul. Przybyszewskiego na odcinku al. Śmigłego–Rydza – Tatrzańska, a na odcinku od ul. Nurta-Kaszyńskiego do ul. Tatrzańskiej na jezdni południowej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy w relacji wschód-zachód.

Wprowadzona zostanie możliwość skrętu z zachodniej jezdni al. Śmigłego-Rydza (dla jadących z północy na południe) w lewo w ul. Milionową.

Od 2 marca (linia N5 w nocy z 1 na 2 marca 2013 r.) zmienią się też trasy autobusów jeżdżących ul. Przybyszewskiego na odcinku od al. Śmigłego-Rydza do ul. Puszkina. W kierunku wschodnim autobusy linii 55, 55A, 96, Z3, i N5 skierowane zostaną przez parking CH Carrefour a w kierunku zachodnim - do centrum – na południową nitkę ul. Przybyszewskiego.

linia 55: z pętli Lotnisko i Plocka do skrzyżowania Milionowa – Śmigłego-Rydza bez zmian, a następnie: Milionową, parking Carrefour, Przybyszewskiego i dalej właściwą trasą do pętli Janów.

linia 55A: z pętli Obywatelska do skrzyżowania Milionowa – Śmigłego-Rydza bez zmian, a następnie: Milionową, parking Carrefour, Przybyszewskiego i dalej właściwą trasą do pętli Janów.

linia 96: z pętli Rojna do skrzyżowania Śmigłego-Rydza – Milionowa bez zmian,
a następnie: Milionową, parking Carrefour, Przybyszewskiego i dalej właściwą trasą do pętli Janów.

linia Z3: z pętli pl.Niepodległości skrzyżowania Przybyszewskiego - Śmigłego-Rydza  bez zmian, a następnie: Śmigłego-Rydza, Milionową, parking Carrefour, Przybyszewskiego i dalej właściwą trasą do pętli Augustów.

linia N5: z pętli 11 Listopada do skrzyżowania Przybyszewskiego – Śmigłego-Rydza bez zmian, a następnie: Śmigłego-Rydza, Milionową, parking Carrefour, Przybyszewskiego i dalej właściwą trasą do pętli Janów.

Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowych przystankach autobusowych:

- Milionowa – Śmigłego-Rydza

- parking Carrefour

informacje wprowadził(a): (27.02.2013) | Ilość odsłon: 5766 | rejestr zmian