Aktualności

04.03.2013

Jak ominąć Przybyszewskiego

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców w sprawie wznowionej przebudowy ul. Przybyszewskiego ZDiT informuje, że odcinki, na których prowadzone są prace można objechać:

- w stronę ronda Sybiraków ul. Milionową przez parking pod marketem Carrefour. Przypominamy, że w celu usprawnienia ruchu na tym odcinku wprowadzono możliwość skrętu w lewo z al. Śmigłego-Rydza w ul. Milionową oraz zmieniono układ sygnalizacji na tym skrzyżowaniu (sygnalizacja działa w inny sposób także na skrzyżowaniach Śmigłego-Rydza/Przybyszewskiego i Śmigłego-Rydza/Dąbrowskiego.

- w obie strony głównymi ulicami równoległymi do ul. Przybyszewskiego, czyli ul. Dąbrowskiego i al. Piłsudskiego, także z wykorzystaniem ul. Niciarnianej, Widzewskiej, Lodowej i innych.

Do końca tygodnia chcemy poczekać na ewentualne sugestie kierowców i mieszkańców, co do ustawienia znaków i wytyczenia objazdów.

Ten etap prac ma potrwać do końca maja, po czym utrudnienia mają się zmniejszyć. Definitywne zakończenie przebudowy zaplanowano do końca czerwca.

Dokładne informacje o zamknięciach i zmianie tras autobusów:

http://zdit.uml.lodz.pl/pl/news/pokaz/991/ul_Przybyszewskiego_pojedziemy_inaczej

informacje wprowadził(a): (04.03.2013) | Ilość odsłon: 4626 | rejestr zmian